| Allmänt |
| Typ av bildskärm | LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm / TFT aktiv matris |
| URL med QR-kod för energimärke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2419981 |
| Energiklass | Klass F |
| Energiklass (HDR) | Klass G |
| Diagonal storlek | 32" |
| Bildyta | 31.5" |
| Adaptive-Sync-teknologi | AMD FreeSync Premium |
| Inbyggda enheter | KVM-växel, USB 3.2 Gen 1 hubb |
| USB-strömförsörjning | 95 Watt |
| Paneltyp | VA |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Ursprunglig upplösning | 4K 3840 x 2160 vid 144 Hz |
| Pixelhöjd | 0.182 mm |
| Ljusstyrka | 400 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 3000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| HDR-format | HDR10 |
| Färgstöd | 1,07 miljarder färger (8-bitars + FRC) |
| Responstid | 0.6 ms (MPRT) |
| Horisontell uppdateringshastighet | 30 - 340 kHz |
| Gaming | Ja |
| Horisontell visningsvinkel | +89 / -89 |
| Vertikal visningsvinkel | +89 / -89 |
| Bakgrundsbelysningsteknik | LED-bakgrundsbelysning |
| OSD-språk | Engelska, tyska, franska, spanska, italienska, portugisiska, ryska, japanska, Tjeckiska, holländska, Polish |
| Egenskaper | 3-sidigt kantlöst, i-Style colour, Blue Light Reducer Function, flimmerfri teknik, bild för bild, bild i bild, Motion Blur Reduction, X-Res Technology, HDCP, DDCI/CI-kontroll |
| Färg | Svart, matt |
| Dimensioner (BxDxH) | 71.4 cm x 29 cm x 60.3 cm - med stativ (högsta position) |
| Vikt | 8.6 kg |
| Ljud |
| Typ | Högtalare - stereo |
| Uteffekt / kanal | 5 Watt |
| Anslutning |
| Gränssnitt | DisplayPort 2 x HDMI USB-C (ström upp till 95W) 2 x USB 3.2 Gen 1 (effekt upp till 4,5W) 2 x USB-C (effekt upp till 7,5W) Hörlurar |
| Mekanisk |
| Displaylägesjusteringar | Höjd, vridbar bas, lutning |
| Lutningsvinkel | -5/+23 |
| Vridningsvinkel | 90 |
| Höjdjustering | 150 mm |
| VESA-infästningsgränssnitt | 100 x 100 mm |
| Diverse |
| Egenskaper | Kabelhanteringssystem, VESA-gränssnittsstöd, plats för säkerhetslås (kabellås säljs separat) |
| Medföljande kablar | 1 x HDMI-kabel - 1.85 m 1 x DisplayPort-kabel - 1.85 m 1 x USB-kabel - 1 m |
| Standarder som följs | DDC/CI, DDC-2B, TUV Bauart, EAC, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Typ av säkerhetsplats | Kensington säkerhetsplats |
| Strömtillförsel |
| Inspänning | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strömförbrukning för SDR (På-läge) | 32 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning HDR (På-läge) | 51 kWh/1 000 h |
| Strömförbrukning (typisk) | 48 Watt |
| Strömkonsumtionsställ med | 0.5 Watt |
| Strömkonsumtion (vid läge av) | 0.3 Watt |
| Mått och vikt |
| Mått och vikt (komponenter) | Med stativ (högsta position) - bredd: 71.4 cm - djup: 29 cm - höjd: 60.3 cm - vikt: 8.6 kg Med stativ (lägsta position) - bredd: 71.4 cm - djup: 29 cm - höjd: 45.3 cm - vikt: 8.6 kg Utan ställ - bredd: 71.4 cm - djup: 5.6 cm - höjd: 42 cm |
| Mått och vikt (brutto) |
| Emballagets bredd | 79 cm |
| Emballagets djup | 14.3 cm |
| Emballagets höjd | 51 cm |
| Emballagets vikt | 12.08 kg |