Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : dbramante1928
dbramante1928 Santa Monica - Notebook-väska - 14" - svart
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-26
Tillverkaredbramante1928
Artnr
BG14PLBL3336
EAN
5711428033369
| Allmänt |
| Produkttyp | Notebook-väska |
| Produktmaterial | 100 % återvunnen 1680 polyester |
| Bredd | 38 cm |
| Djup | 28 cm |
| Höjd | 6.5 cm |
| Vikt | 590 g |
| Notebook-kompatibilitet | 14" |
| Notebook-kompatibla dimensioner | 34 cm x 1.7 cm x 25 cm |
| Innermått | 34 cm x 1.7 cm x 25 cm |
| Ytterligare utrymmen | Blixtlåsförsedd ficka fram, 2 pen/stylus holders, 2 x tillbehörsficka, document storage |
| Egenskaper | Vattentät |
| Bärrem | Löstagbar och justerbar vadderad axelrem, bärhandtag upptill, rem till rullväska |
| Förslutningstyp | Dubbel dragkedja |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Standarder som följs | Global Recycle Standard (GRS) |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 2 år |
|