Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic - Rackdörr - fram - svart - 10U
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
LVFD-10
EAN
0656747072383
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackdörr |
| Plats | Fram |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Nyckel, lås |
| Höjd (U-format) | 10U |
| Bredd | 50.9 cm |
| Djup | 3.52 cm |
| Höjd | 46.7 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Egenskaper | Vänster/högergångjärnsforsedd, ventilerad |
|