Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR - Skåp - väggmontering - svart - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-14
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-16-17PD
EAN
0656747398636
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Bredd | 59.4 cm |
| Djup | 45.1 cm |
| Höjd | 89.1 cm |
| Vikt | 68 kg |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Låsbar främre dörr |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
|