Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR - Rack - väggmontering - svart - 18U - 19" - TAA-kompatibel
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-14
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-18-17PD
EAN
0656747398452
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 18U |
| Bredd | 59.4 cm |
| Djup | 43.2 cm |
| Höjd | 97.9 cm |
| Vikt | 26.5 kg |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 43.09 kg |
| Innermått | 38.1 cm x 80 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Skrynklat puderöverdrag |
| Diverse |
| Viktgräns | 113.4 kg |
| Egenskaper | Forward compatible, ytterdörr av plexiglas, seismic rated |
| Standarder som följs | CSA |
| TAA-kompatibel | Ja |
|