Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR 21-17PD - Skåp - väggmontering - svart - 21U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-14
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-21-17PD
EAN
0656747005428
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 21U |
| Bredd | 59.4 cm |
| Djup | 43.9 cm |
| Höjd | 111 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Plexiglasdörr |
| Standarder som följs | UL |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|