Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR 18-26PD - Skåp - väggmontering - svart - 18U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-14
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-18-26PD
EAN
0656747059001
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 18U |
| Djup | 66 cm |
| Höjd | 71.1 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Viktgräns | 90.7 kg |
| Egenskaper | Plexiglasdörr |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 1 år |
|