Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR 18-22PD - Skåp - väggmontering - svart - 18U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-14
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-18-22PD
EAN
0656747060922
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | 16 gauge stål |
| Förpackningens innehåll | PLEXIGLAS-framdörr |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 18U |
| Bredd | 59.4 cm |
| Djup | 56.6 cm |
| Höjd | 97.8 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Texturerad pudermålning |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Tangentlås, omvändbar, Tool-Free Quick-Mount, kabelutskärningar, ytterdörr av plexiglas, elektriska ursparningar, vänster/högergångjärnsforsedd |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, cULus, GREENGUARD, GREENGUARD Gold, UL 2416 |
|