Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR 12-22PD - Skåp - väggmontering - svart - 12U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-14
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-12-22PD
EAN
0656747398025
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | PLEXIGLAS-framdörr |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 59.4 cm |
| Djup | 56.6 cm |
| Höjd | 71.3 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Texturerad pudermålning |
| Diverse |
| Viktgräns | 91 kg |
| Egenskaper | Tangentlås, omvändbar, Tool-Free Quick-Mount, kabelutskärningar, ytterdörr av plexiglas, elektriska ursparningar, vänster/högergångjärnsforsedd, svängbar |
| Standarder som följs | CSA, ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD, Directive 2002/95/EC |
|