Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic DWR 12-17PD - Skåp - väggmontering - svart pulverlack - 12U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-14
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
DWR-12-17PD
EAN
0656747105227
| Allmänt |
| Produkttyp | Skåp |
| Placering/montering | Väggmontering |
| Produktmaterial | Stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 12U |
| Bredd | 59.4 cm |
| Djup | 43.2 cm |
| Höjd | 71.3 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 200 kg |
| Egenskaper | Tool-Free Quick-Mount |
|