Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR - Monteringsram för stativ - svart pulverlack - 11U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-11-20
EAN
0656747268373
| Allmänt |
| Produkttyp | Monteringsram för stativ |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 lister för rackkabelhantering (horisontella) |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 11U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 51.3 cm |
| Innermått | 50.8 cm x 48.9 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | Lågprofil |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - livstid |
|