Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic CFR CFR-15-20 - Rack öppen ram - 4 stolpar - svart - 15U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
CFR-15-20
EAN
0656747268441
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Antal rackstolpar | 4 stolpar |
| Produktmaterial | Stål, 11 gauge stål, 20 gauge stål |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 15U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 69.1 cm |
| Innermått | 50.8 cm x 66.7 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 113 kg |
| Egenskaper | 10-32-gänga, GREENGUARD Indoor Air Quality (IAQ) Certification |
|