Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic CC BGR-CC-38FB - Cable chase - fram och bak - svart pulverlack - 38U
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-CC-38FB
EAN
0656747138331
| Allmänt |
| Produkttyp | Cable chase |
| Plats | Fram och bak |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | Monteringsmaskinvara |
| Höjd (U-format) | 38U |
| Bredd | 11.2 cm |
| Djup | 5.08 cm |
| Höjd | 179 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|