Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic C5 Credenza Frame Series - rack - 1 bay, 22" deep - 14U - TAA-kompatibel
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
C5-FF22-1
EAN
0656747356926
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack - 1 bay, 22" deep |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 14U |
| Bredd | 53.5 cm |
| Djup | 55.9 cm |
| Höjd | 79.5 cm |
| Kylfläns och fläkt |
| Luftflöde | 150 cfm |
| Diverse |
| Standarder som följs | GREENGUARD Gold, ISO 9001, ISO 14001, cULus, UL |
| TAA-kompatibel | Ja |
|