Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic BGR Series - rack - pre-configured - 38U
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BGR-3827-AV
EAN
0656747390722
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack - pre-configured |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 4 forward 1RU flanged blank panels, 2 forward 2RU flanged blank panels, 4 forward straight horizontal lacer bar, 4 forward 2" offset horizontal lacer bar, 1 forward vertical wire grid, 1 forward vertical cable management lace, 2 Lever Lock vertical channel, 15 forward tie saddles, 2 hook-and-loop straps, 8 forward clamps, 1 Lever Lock plate, 4 fläktar, fläktstyrenhet, nivelleringsfötter, 100 10-32 threaded screws |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 38U |
| Bredd | 58.4 cm |
| Djup | 68.6 cm |
| Höjd | 178 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 122.9 kg |
| Innermått | 43.2 cm x 168 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Kylfläns och fläkt |
| Luftflöde | 276 cfm |
| Diverse |
| Viktgräns | 1.3608 kg |
| Standarder som följs | UL 2818, GREENGUARD Gold, PEP Ecopassport, cULus, RoHS, ISO 9001, ISO 14001, Directive 2011/65/EC |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|