Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic AXS - Rack öppen ram - svart - 42U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
AX-SXR-42
EAN
0656747056314
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Racktyp | Öppen ram |
| Produktmaterial | Stål |
| Förpackningens innehåll | 2 rackskenor |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 42U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 187 cm |
| Färg | Svart |
| Finish | Puderhölje |
| Diverse |
| Viktgräns | 204 kg |
| Monteringssats | Inkluderat |
| Montering erfordras | Ja |
| Egenskaper | Integrerad kabelhantering, justerbara skenor, utdragbar |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD, Directive 2002/95/EC |
| Tillverkarens garanti |
| Service och support | Begränsad garanti: - 3 år |
|