Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic AX-SXR AX-SXR-24 - Rack - svart pulverlack - 24U - 19"
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
AX-SXR-24
EAN
0656747056130
| Allmänt |
| Produkttyp | Rack |
| Produktmaterial | 11 gauge stål, 11 gauge aluminum |
| Stativstorlek | 19" |
| Höjd (U-format) | 24U |
| Bredd | 48.9 cm |
| Djup | 50.8 cm |
| Höjd | 118.6 cm |
| Innermått | 50.8 cm x 106.7 cm |
| Färg | Svart pulverlack |
| Diverse |
| Viktgräns | 204 kg |
| Standarder som följs | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD Indoor Air Quality |
|