Hem : Produkter : Tillbehör : Montering & tillbehör - PC/system : Middle Atlantic
Middle Atlantic 45RU Side Panels for 27 Inch Deep BGR Racks - Rackpanel - sidan - svart - 45U
Information
0 i lager
Inleverans: 2026-05-19
TillverkareMiddle Atlantic
Artnr
BSPN-45-27
EAN
0656747143083
| Allmänt |
| Produkttyp | Rackpanel |
| Plats | Sidan |
| Produktmaterial | Stål |
| Höjd (U-format) | 45U |
| Bredd | 68 cm |
| Djup | 2.8 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Färg | Svart |
| Diverse |
| Egenskaper | Tangentlås |
| Standarder som följs | RoHS, GREENGUARD |
|