Hem : Produkter : Nätverk : Antenner : Panorama Antennas
Panorama WM8E-BADEP3G-26-NJ - Antenn - cellulär - 9 dBi, 6 - 8 dBi - riktnings- - inomhus/utomhus, kan monteras på vägg, mast
Information
0 i lager
TillverkarePanorama Antennas
Artnr
WM8E-BADEP3G-26-NJ
EAN
5055416022783
| Allmänt |
| Typ av produkt | Antenn |
| Avsedd för | Cellulär |
| Antennplacering/-montering | Inomhus/utomhus, kan monteras på vägg, mast |
| Bredd | 18 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Längd / Max längd | 9.4 cm |
| Färg | Vit |
| Antenn |
| Kompatibilitet | UMTS, GSM, PCS, AMPS, LTE, 2G, 3G, 4G, AWS |
| Frekvensintervall | 698 - 960 MHz, 1.71 - 2.7 GHz |
| Förstärkning | 9 dBi, 6 - 8 dBi |
| Max effekt | 50 Watt |
| Riktning | Riktnings- |
| Egenskaper | VSWR < 2:1 |
| Tillhandahållet kontaktdon |
| Typ | 1 x antenn - N-kontakt (hona) |
|