IBM - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - för Juniper 24, 48; EX 2200

IBM - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - för Juniper 24, 48; EX 2200 88Y6836
Logga in för pris
Information
0 i lager
Inleverans: 2018-10-26
LenovoTillverkareLenovoArtnr
88Y6836
EAN
0883436122474
 
Allmänt
Typ av enhetSFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
FormfaktorInsticksmodul
Nätverksfunktioner
AnslutningsteknikKabelansluten
Typ av kablage1000Base-SX
DatalänkprotokollGigE
Dataöverföringshastighet1 Gbps
Optisk våglängd850 nm
Max överföringsavstånd550 m
Expansion/Anslutning
Gränssnitt1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Kompatibla kortplatser1 x SFP (mini-GBIC)
Kompatibilitetsinformation
Designat förJuniper 24 Port 1Gb EX2200 Ethernet Switch for IBM System x, 24 Port 1Gb EX2200 Ethernet Switch with PoE for IBM System x, 48 Port 1Gb EX2200 Ethernet Switch for IBM System x, 48 Port 1Gb EX2200 Ethernet Switch with PoE for IBM System x
Juniper EX 2200 24P, 24T, 48P, 48T

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 krFrakt: 0 kr